Bezpečnostní monitoring firmy

Používáte bezpečnostní nástroje? Potýkáte se s jejich rychlostí, nekonsolidovanými výstupy a vysokými náklady na provoz? Nabízíme vám unikátní řešení bezpečnostního monitoringu implementujeme vám jednotný systém a zkonsolidujeme vám všechny stávající nástroje do jednoho robustního a spolehlivého řešení. Všechny cenné informace tak získáte rychleji a kvalitněji.

Proč zvolit naše řešení?

Predikce bezpečnostních hrozeb

V rámci bezpečnostního monitoringu firmy nabízíme službu predikce bezpečnostních hrozeb, která doplňuje indikátory kompromitace z prostředí darknetu – získáte tak informace o bezpečnostních hrozbách dříve, než je útočníci začnou realizovat.

Komplexně na míru

Monitoring firmy vám zajistíme na míru a komplexně – od vstupní analýzy přes návrh a implementaci až po zajištění hladkého a spolehlivého provozu.

Zabezpečení 24/7 a detekce do 5 minut

Provozujeme nepřetržitou službu bezpečnostního monitoringu událostí (SIEM) a službu dohledového bezpečnostního centra (SOC). Na útok vás rychle upozorníme a společně nastavíme nápravná opatření.

Expertní tým v 45+ zemích světa

Máme certifikovaný tým špičkových odborníků po celém světě. Díky tomu jsme 100% zastupitelní a máme dostatek kapacit pro realizaci monitoringu v dohodnutém termínu.

Co je bezpečnostní monitoring firmy a jak vám pomůže

Bezpečnostní monitoring je služba zahrnující sledování a vyhodnocování výstupů z jednoho či více bezpečnostních nástrojů. Často se jedná o souhrn činností sledujících události monitorované nástroji, jako je DLP, antivirové nástroje, sledování síťových toků, výstupy SIEM nástrojů atp. 

Cílem je vzájemná korelace zdánlivě nesouvisejících událostí monitorovaných oddělenými nástroji ve snaze o co nejdřívější detekce bezpečnostních incidentů. V závislosti na uzavřeném SLA dokážeme zajistit reakci na bezpečnostní hrozbu i do 15 minut. 

V čem je naše řešení unikátní?

Většina společností používá nějaký bezpečnostní nástroj, typicky soubor nástrojů – antivirus, monitoring sítě, EDR, DLP atd. Naše řešení dokáže výstupy z těchto nástrojů zkonsolidovat do jediné monitorovací platformy – výstupem je vždy přehledný a jednotný způsob hlášení bezpečnostních hrozeb a informace o řešení bezpečnostních incidentů 

 

Po zjištění rozsahu a stavu reportingu jednotlivých nástrojů, které používáte, navrhneme způsob jejich konsolidace. Vytvoříme časový a technický plán včetně požadavků na součinnost. Po jeho realizaci vás v pravidelných intervalech informujeme o postupu zkvalitňování konsolidovaného výstupu s prostorem pro vaše doplňující požadavky. 

 

V rámci bezpečnostního monitoringu dále nabízíme unikátní službu prediktivní bezpečnosti spočívající v doplnění standardních výstupů o indikátory kompromitace získané z prostředí darknetu. Takto doplněný bezpečnostní monitoring vám umožní získat informace o bezpečnostních hrozbách dříve, než nastanou. 

Naše reference

Postup

01

Nezávazná konzultace

Po prvotním kontaktu se s vámi spojí naši experti, kteří zjistí vaše konkrétní potřeby a nabídnou vám úvodní bezplatnou konzultaci. Během této fáze vám doporučíme, jak dále postupovat.

02

Mapování a analýza

Zanalyzujeme současný stav vašich monitorovacích nástrojů a připravíme návrh konsolidace.

03

Realizace

Nasazení bezpečnostního monitoringu provedeme nad stávajícími nástroji, které nijak neovlivní.

04

Pravidelný monitoring

Po zprovoznění konsolidovaného bezpečnostního monitoringu do podřízených dílčích nástrojů zaneseme odsouhlasené dílčí úpravy typu jako zvýšení úrovně logování nebo doplnění některých detekčních pravidel.

Proč Eviden?

Lídři v digitální transformaci

Máme dlouholeté zkušenosti a bezpečnostní monitoring řešíme již více než 12 let. Jsme držiteli certifikací ISO 27001, ISO 9001 a ISO 20000.

Vše pro bezpečnost pod jednou střechou

Komplexní zabezpečení řešení od infrastruktury, cybersecurity, implementace až po podporu.

Globální
expert

S více než 57 000 specialisty celosvětově, přítomností ve více než 45 zemích a 16 vlastními SOC centry jsme předním poskytovatelem řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Nonstop podpora v českém jazyce

Naše lokalizovaná podpora v českém jazyce zajišťuje, že budete mít vždy k dispozici odborníka, který rozumí vašim potřebám a může vám pomoci v jazyce, kterému rozumíte.

Partnerství a certifikace