Penetrační testování

Potřebujete otestovat svůj web, infrastrukturu, technologii nebo software, které v online světě čelí neustálým útokům? Pomocí penetračních testů ověříme odolnost vaší organizace vůči kybernetickým hrozbám, abyste v budoucnu nemuseli řešit náklady a úniky dat spojené s útokem.  

Máme jeden z největších expertních týmů v Evropě a specialisty na konkrétní odvětví (bankovnictví, automotive apod.), proto dokážeme navrhnout a provést penetrační testy přesně podle vašich potřeb. 

Proč zvolit naše řešení?

Pentesty na míru

Rozsah a harmonogram testu připravíme na míru vaší společnosti. Pentest provedeme, srozumitelně vysvětlíme výsledky a doporučíme konkrétní řešení.

20+ let zkušeností

Kybernetickou a informační bezpečnost včetně penetračních testů zajišťujeme přes 20 let.

Sdílené know-how 1200+ expertů

Díky našim zkušenostem a expertům už dobře známe metody útočníků, proto penetrační testy umíme připravit rychle a cílit na nejzranitelnější místa.

Expertní tým v 45+ zemích světa

Máme jeden z největších pentest týmů v Evropě a máme specialisty pro různé sektory (automotive, bankovnictví atd.).

Chraňte svou firmu před kybernetickými útoky, dokud je čas

Cílem penetračního testování je ověřit odolnost vaší organizace prostřednictvím simulace hackerských útoků (tzv. ethical hacking). A právě my budeme v roli etického hackera. 

Pomocí různých technik, softwarů, a především našeho know-how a zkušeností prověříme bezpečnost infrastruktury, webových aplikací nebo třeba nových technologií a odhalíme možná kybernetická rizika a zranitelnosti.  

Otestujeme cokoliv – ať už testovaný produkt provozujete řadu let, nebo spouštíte nový projekt. 

Máme celosvětové know-how

Máme přes 1200 expertů, kteří působí ve více než 45 zemích světa, proto vám dokážeme dodat specialistu právě pro vaši oblast podnikání (bankovnictví, zdravotnictví, průmysl, logistika atd.). 

 

Nabízíme 3 typy testů:  

  • WhiteBox – kompletní testování aplikace včetně bezpečností analýzy zdrojových kódů se znalostí prostředí, příp. přihlašovacích údajů. 
  • GreyBox – cílené testy na základě více informací o prověřovaném systému a prostředí. 
  • BlackBox – slepé testy bez znalosti cílového prostředí. 

 

Pokud máte obavy z poškození dat, provádíme i neinvazivní testy, které pouze mapují cílový systém. Víme, jak je důležitá důvěra na obou stranách, proto s vámi budeme v kontaktu v každé fázi penetračního testování. 

Naše reference

Postup

01

Nezávazná konzultace

Nejdříve na úvodním telefonátu nebo schůzce probereme vaše potřeby a vysvětlíme, co všechno penetrační testování obnáší.

02

Analýza a návrh na míru

Zanalyzujeme současný stav, stanovíme rozsah testu a definujeme hranice a omezení, které musí pentestový tým respektovat.

03

Realizace

Po schválení simulujeme různé útoky a scénáře. Penetrační testování probíhá 1–3 týdny, během kterých vás informujeme o stavu jednotlivých kroků.

04

Vyhodnocení testu a jeho prezentace

Na základě penetračního testu připravíme hodnotící zprávu se zjištěnými nedostatky. Výsledky vám odprezentujeme a navrhneme, jak situaci řešit.

Proč Eviden?

Lídři v digitální transformaci

Máme dlouholeté zkušenosti a bezpečnostní monitoring řešíme již více než 12 let. Jsme držiteli certifikací ISO 27001, ISO 9001 a ISO 20000.

Vše pro bezpečnost pod jednou střechou

Komplexní zabezpečení řešení od infrastruktury, cybersecurity, implementace až po podporu.

Globální
expert

S více než 57 000 zaměstnanci celosvětově, přítomností ve více než 45 zemích a 16 vlastními SOC centry jsme předním poskytovatelem řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Nonstop podpora v českém jazyce

Naše lokalizovaná podpora v českém jazyce zajišťuje, že budete mít vždy k dispozici odborníka, který rozumí vašim potřebám a může vám pomoci v jazyce, kterému rozumíte.

Partnerství a certifikace