Digital Guardian DLP – ochrana úniku dat

Řešíte, jak ochránit citlivá data, a hledáte spolehlivého partnera? Nabízíme robustní a spolehlivé řešení ochrany dat před ztrátou Digital Guardian od IBM, které pokrývá široké spektrum operačních systémů a všech potenciálních zdrojů úniku informací z organizace. Řešení bude pokrývat co nejširší škálu potenciálních zdrojů úniků dat. Tedy typicky koncové stanice, mobilní zařízení a aplikace komunikující s prostředím mimo chráněnou organizaci (web aplikace, IM messengery apod.). 

Proč zvolit naše řešení?

Komplexně na míru

Řešení Digital Guardian DLP vám zajistíme na míru a komplexně – od analýzy přes návrh a implementaci až po zajištění hladkého a spolehlivého provozu.

20+ let zkušeností

Počítačovou bezpečností a ochranou dat se zabýváme od roku 2000 – máme desítky let zkušeností v oboru a unikátní know-how z realizací po celém světě.

Kdekoliv a kdykoliv

Řešení pro ochranu dat před ztrátou jsme realizovali pro velké mezinárodní firmy po celém světě – implementaci zajistíme pro všechny vaše pobočky po celém světě.

Expertní tým v 45+ zemích světa

Máme certifikovaný tým špičkových odborníků po celém světě. Díky tomu jsme 100% zastupitelní a máme dostatek kapacit pro realizaci projektu v dohodnutém termínu.

Co je DLP a jak vám pomůže

DLP, Data Leakage Prevention, je nástroj ochrany dat, zejména před únikem z chráněné organizace. Zahrnuje celou řadu mechanismů, technologií a prvků, které správně klasifikují informace organizace a následně je chrání před záměrným i nezáměrným únikem mimo organizaci, ale i uvnitř organizace vůči neoprávněným uživatelům. 

Navíc získáte přehled o tom, jaká data opouštějí prostředí vaší organizace – na základě toho řešení Digital Guardian DLP zavede systém restrikcí, které zabrání nezáměrným únikům dat (např. zasílání pracovních dokumentů na soukromý e-mail) i záměrnému poškozování zájmů společnosti (např. odesílání nabídek konkurenci). 

Komplexní řešení Digital Guardian DLP

K ochraně dat před ztrátou přistupujeme komplexně, aby pokrývalo co nejširší škálu potenciálních úniků dat. Od koncových stanic přes mobilní zařízení až po aplikace komunikující s prostředím mimo chráněnou organizaci.  

 

Naše řešení Digital Guardian DLP podporuje tu nejširší škálu operačních systémů a zajišťuje detekci i monitoring co největšího počtu prvků komunikujících s internetem. Díky tomu získáte rozumnou míru jistoty, že dojde ke včasné detekci a zastavení úniku dokumentů, než vaší organizaci vznikne škoda. 

 

Díky kombinaci agentského řešení a detekčních sond řešení Digital Guardian DLP pokryje statická data na úložištích i data z různých komunikačních kanálů (MS Teams, e-mail atd.), přičemž se prověřují i vnitřní struktury dat, aby nebylo možné systém pro ochranu dat „oklamat“ pouhým přejmenováním citlivého souboru. 

Naše reference

Postup

01

Nezávazná konzultace

Po prvotním kontaktu se s vámi spojí naši experti, kteří zjistí vaše konkrétní potřeby a nabídnou vám úvodní bezplatnou konzultaci. Během této fáze vám doporučíme, jak dále postupovat.

02

Mapování a analýza

Zanalyzujeme současný stav vašeho aplikačního prostředí a připravíme možné scénáře, které bude DLP systém plnit.

03

Realizace

Nainstalujeme Digital Guardian DLP na vaše servery a koncová zařízení a spustíme pilotní provoz, kde se ověří, zda uživatelé splňují zadané podmínky pro práci s dokumenty.

04

Pravidelný monitoring

Vyhodnotíme pilotní nasazení a spustíme ostrý provoz. Během něj provádíme pravidelný monitoring a postupné zpřísňování pravidel pro ochranu dat před únikem.

Proč Eviden?

Lídři v digitální transformaci

Máme dlouholeté zkušenosti a bezpečnostní monitoring řešíme již více než 12 let. Jsme držiteli certifikací ISO 27001, ISO 9001 a ISO 20000.

Vše pro bezpečnost pod jednou střechou

Komplexní zabezpečení řešení od infrastruktury, cybersecurity, implementace až po podporu.

Globální
expert

S více než 57 000 specialisty celosvětově, přítomností ve více než 45 zemích a 16 vlastními SOC centry jsme předním poskytovatelem řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Nonstop podpora v českém jazyce

lokalizovaná podpora v českém jazyce zajišťuje, že budete mít vždy k dispozici odborníka, který rozumí vašim potřebám a může vám pomoci v jazyce, kterému rozumíte.

Partnerství a certifikace