Komplexní kybernetická bezpečnost

Poskytujeme komplexní řešení kybernetické bezpečnosti pro vaši firmu. Naše služby zahrnují vše od analýzy a testování zranitelností, navrhování a implementaci zlepšení až po pravidelný monitoring a reporting. Jsme odborníci na ochranu dat, optimalizaci bezpečnostních procesů a zajištění souladu s aktuálními právními předpisy, jako je kybernetický zákon, GDPR a NIS2.

Proč zvolit naše řešení?

Detekce do 5 minut

Na útok vás rychle upozorníme a společně nastavíme nápravná opatření. Navíc vám poskytneme podrobné reporty o detekovaném incidentu, což vám umožní lépe pochopit a reagovat na bezpečnostní hrozby.

Zabezpečení
24/7/365

Provozujeme nepřetržitou službu bezpečnostního monitoringu událostí (SIEM) a službu dohledového bezpečnostního centra (SOC).

Predikce
a aktualizace

Útoky dokážeme predikovat ještě předtím, než se vůbec začnou dít, což šetří čas i náklady nutné na jejich řešení. Navíc pravidelně aktualizujeme vaše bezpečnostní systémy, aby byly vždy o krok napřed před hrozbami.

Expertní tým
v 45+ zemích světa

Máme certifikovaný tým po celém světě. V České republice využíváme dohledový software IBM QRadar.

Expertní řešení pro vaši digitální bezpečnost

S provozem 16 vlastních dohledových center (SOC – Security Operations Center) a držením prestižních certifikací, včetně ISO 27001 i bezpečnostní prověrky EU-SECRET, nabízíme bezkonkurenční úroveň bezpečnostních služeb. S více než 1000 spokojenými klienty a průměrným ročním obratem přesahujícím 5 miliard eur jsme se etablovali jako důvěryhodný partner v mnoha odvětvích, včetně státní správy, bankovnictví, zdravotnictví, průmyslu, logistiky a maloobchodu.

Interní audity a služby kybernetické bezpečnosti

Naše služba interního auditu kybernetické bezpečnosti je navržená tak, aby vás připravila na externí audit ISO 27001, což je mezinárodně uznávaný standard pro správu informační bezpečnosti. Tento proces poskytuje našim klientům jistotu, že jejich systémy a postupy plně vyhovují přísným standardům. Naše expertní týmy pečlivě procházejí a hodnotí bezpečnostní protokoly a politiky našich klientů, aby zajistily jejich soulad s nejnovějšími požadavky na kybernetickou bezpečnost.

 

Jaké služby nabízíme?

  • Penetrační testy
  • Dohledové centrum (SOC)
  • Bezpečnostní monitoring
  • Bezpečnost koncových zařízení
  • Ochrana před únikem informací (DLP)
  • Vulnerability management
  • Identity Access Management (IAM)
  • Řízení bezpečnosti informací (ISMS)
  • GDPR a NIS2

Naše reference

Postup

01

Nezávazná konzultace

Po prvotním kontaktu se s vámi spojí naši experti, kteří zjistí vaše konkrétní potřeby a nabídnou vám úvodní bezplatnou konzultaci. Během této fáze vám doporučíme, jak dále postupovat.

02

Analýza a nabídka na míru

Zanalyzujeme současný stav vašich systémů a na základě toho připravíme individuální návrh řešení. Bereme v úvahu všechny vaše požadavky a snažíme se vám nabídnout to nejlepší a nejmodernější řešení dostupné na trhu.

03

Realizace

Po schválení návrhu začneme s implementací vybraného řešení. Během ní s vámi bude náš tým v pravidelném kontaktu.

04

Pravidelný monitoring

Po úspěšné realizaci projektu naše spolupráce nekončí. Vaše systémy budeme pravidelně monitorovat, analyzovat bezpečnostní hrozby a navrhovat optimalizace. Cílem je zajistit, aby vaše systémy byly stále aktuální, v souladu s nejnovějšími technologiemi a chráněné proti kybernetickým útokům.

V čem sme jedineční

Lídři v digitální transformaci

Máme dlouholeté zkušenosti a bezpečnostní monitoring řešíme již více než 12 let. Jsme držiteli certifikací ISO 27001, ISO 9001, ISO 20000, což potvrzuje naši odbornost.

Vše pro bezpečnost pod jednou střechou

Komplexní zabezpečení řešení od infrastruktury, kyberbezpečnosti, implementace až po podporu.

Globální
expert

S více než 57 000 specialisty celosvětově, přítomností ve více než 45 zemích a 16 vlastními SOC centry jsme předním poskytovatelem řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Nonstop podpora v českém jazyce

Naše lokalizovaná podpora v českém jazyce zajišťuje, že budete mít vždy k dispozici odborníka, který rozumí vašim potřebám a může vám pomoci v jazyce, kterému rozumíte.

Partnerství a certifikace