Digitální transformace veřejného sektoru. Pomůžeme vám s vývojem a správou aplikací, bezpapírovou kanceláří a automatizací procesů.

Digitalizace veřejné správy (eGovernment)

Pomůžeme vám s migrací dat do cloudu, zvýšíme zabezpečení vaší infrastruktury, navrhneme a budeme spravovat systémy a aplikace, abychom omezili papírování a osobní docházení na úřady.

Naše služby

Naším cílem je pomoci vám s digitalizací služeb a zvýšením jejich dostupnosti pro občany. Dlouhodobě spolupracujeme s orgány veřejné správy a vlastníme veškeré potřebné certifikace. Jsme držitelem osvědčení EU-SECRET a stupně Tajné pro nakládání s utajovanými informacemi od Národního bezpečnostního úřadu. Rovněž máme certifikaci ISO 27001.

Proč do toho jít s námi

Máme více než 30 let zkušeností ve státním sektoru
0 +
Máme více než 50 000 certifikací dokazujících naše zkušenosti a odbornost
0
Podle průzkumu Gartner jsme č. 1 v poskytování digitálních služeb veřejné správě v Evropě
# 1

S čím vám naše řešení pomůže?

Bezpečná data dostupná odkudkoliv

Pomůžeme vám s migrací dat do cloudu. Technické parametry cloudu nastavíme podle vašich konkrétních potřeb a celé prostředí zajistíme proti kybernetickým útokům.

Kybernetická bezpečnost a GDPR

Nejvíce útoků je směřováno právě na veřejnou správu. Pomůžeme zabezpečit vaši infrastrukturu proti kyberútokům, nastavit procesy bezpečnosti v souladu se zákonem o kybernetické bezpečnosti, NIS 2 i GDPR.

Digitalizace služeb a procesů

Společně navrhneme a zjednodušíme administrativní postupy, vytvoříme systém pro online kancelář a zvýšíme přehlednost a efektivitu procesů.

Kvalitnější podmínky pro vzdělávaní

Společně nastavíme bezpečné a efektivní vzdělávání pomocí digitálního obsahu. Vytvoříme interaktivní vzdělávací kurzy i s využitím virtuální reality.

Supervýkonné počítače a datové analýzy

Vědeckým a výzkumným institucím umíme dodat vysoce výkonnou výpočetní techniku, která zvládne datové analýzy v řádu pikosekund.

Monitoring systémů a testování

O kyberútoku se dozvíte vědět do 5 minut. Díky monitoringu budete moci reagovat v reálném čase, izolovat problém a přijmout opatření, které vám navrhneme na míru.

Neváhejte a ozvěte se nám.

První konzultaci vám poskytneme ZDARMA.

1
Nezávazná konzultace

Spojíme se s vámi a zjistíme, co přesně potřebujete. Naši experti vám na úvod poskytnou bezplatnou konzultaci a doporučí vám nejvhodnější postup.

2
Analýza a nabídka na míru

Nejdříve uděláme analýzu současného stavu, následně navrhneme řešení na míru. Při výběru zohledníme vaše požadavky. Spolupracujeme s ověřenými dodavateli z celého světa (HPE, IBM, SAP, SUSE, SIEMENS, aj.) a nabídneme vám tak nejvýhodnější a nejinovativnější řešení na trhu, které je vhodné právě pro vás.

3
Spolupráce se spolehlivým partnerem.

Podpisem smlouvy to nekončí. Jsme tu nadále pro vás, vaše systémy budeme monitorovat a navrhovat optimalizace tak, aby byly stále aktuální a zabezpečené proti kyberútokům.

 

Jsme zkušený a spolehlivý partner

+57 000

zaměstnanců celosvětově.

+1000

spokojených klientů

+5

miliard eur je průměrný roční obrat společnosti.

Případové studie

Společnosti Home Credit jsme pomohli nastavit systém, který chrání koncové zařízení i síťový provoz od úniku dat. Systém jsme přizpůsobili na míru pro každou zemi a pobočku, aby vyhovoval konkrétním...

ČSSZ je největší správní institucí, která spravuje agendu více než 8,9 milionu klientů, pro které zabezpečuje výplaty dávek na sociálním zabezpečení a nemocenském pojištění. Kromě toho zabezpečuje výběr pojistného a...

Nastartování hybridní práce Evropská energetická společnost innogy CZ, součást skupiny MVM, dodává zákazníkům plyn, elektřinu a teplo. Dále se také zaměřuje na energetické systémy, jako jsou teplárny, fotovoltaika nebo řešení...

Naši zákazníci

Partnerství a certifikace