S přechodem na nový SAP byste neměli váhat. Spolehněte se na Eviden, skutečného experta na migraci SAP.

Migrace na ERP systém SAP HANA

Starší verze systémů pro plánování podnikových zdrojů od společnosti SAP v České republice stále využívá 1400 firem a úřadů. Mnohé z nich netuší, že SAP R/3 s jejich podporou končí v roce 2027. Naplánujte si přechod na ERP systémy nové generace SAP S/4HANA včas a začněte s migrací vašeho byznysu ještě dnes. Vyhnete se tak časovému tlaku a dodatečným finančním nákladům.

Nový ERP systém je založen na in-memory platformě SAP HANA. Uživatelům poskytuje intuitivnější a přátelštější prostředí SAP Fiori. Databáze SAP HANA umožňuje firmám pracovat s firemními daty jednoduše, rychleji je vyhodnocovat a přizpůsobovat tak svůj byznys měnícímu se trhu.

Společnost Eviden je tím nejspolehlivějším partnerem, který vás úspěšně provede celým procesem. Na konci vás čeká odměna v podobě náskoku před konkurencí a efektivnějšího řízení vaší společnosti.

Co získáte s Eviden

Přechod na SAP HANA vám maximálně zjednodušíme.

V čem sme jedineční

První nasazení S/4HANA v cloudu Microsoft Azure v regionu střední a východní Evropy.

Ocenění SAP MIDDLE AND EASTERN EUROPE Award for Partner Excellence Award 2022 za mimořádný úspěch v digitální transformaci podniků.

Komplexní zabezpečení řešení od infrastruktury, cybersecurity, implementace až po podporu.

Naše řešení

Přihlížíme k vašim byznysovým potřebám

SAP S/4HANA aplikační prostředí pro vás navrhneme tak, aby odpovídalo vašim specifickým potřebám.

Pay-as-you-go model

Díky migraci na nové ERP SAP snížíte kapitálové výdaje a vaše náklady budete moci sledovat na bázi finančního modelu pay-as-you-go.

Unikátní balíček služeb

Přinášíme robustní zabezpečení a ochranu dat v podobě balíčku cloudových produktů a služeb. Poskytneme vám škálovatelné a flexibilní prostředí připravené pro všechny výzvy budoucnosti.

Provedeme vás celou migrací

Proces migrace pro vás nastavíme na míru a detailně vám představíme všechny kroky, které musíte podniknout na cestě k bezproblémové transformaci na nový SAP.

Důkladně zmapujeme vaše potřeby

Připravíme analýzu vaší společnosti včetně jednotlivých oddělení a klíčových pracovníků. Následně tyto potřeby a požadavky porovnáme s reálnými mantinely a stanovíme si, čeho můžeme společně dosáhnout.

Nastavíme roadmapu

Vysvětlíme vám, jak dlouho by migrace měla trvat, kolik vás bude stát a jak ji budeme realizovat. Určíme rozdělení celého procesu digitální transformace na jednotlivé dílčí projekty.

Testovaní a nasazení nových aplikácí

Vytvoříme pro vás několik verzí systému ješte před samotným nasazením do provozu. Je to klíčový předpoklad pro bezpečný a plynulý přechod.

End-to-end řešení

Pomůžeme vám s výběrem ideální platformy (cloud/hardware), zajistíme licence s podporou požadovaných služeb a následně zastřešíme implementaci s pravidelným supportem používaných aplikací.

Jak probíhá migrace

01

Visioning

Základem úspěšné migrace je nejprve důkladně zmapovat potřeby firmy jako celku, jednotlivých oddělení a klíčových pracovníků. Následně porovnáme tyto potřeby a požadavky s reálnými mantinely a stanovíme si, čeho můžeme dosáhnout.

02

Vytvoření roadmapy

Pokud už víme, kam se chceme dostat, můžeme si stanovit, za jak dlouho a jakým způsobem se do cíle plánujeme dostat. Dále je třeba určit rozdělení celého procesu digitální transformace na jednotlivé dílčí projekty a v neposlední řadě kvalifikovaně odhadnout rozpočet.

03

Sestavení týmu

V tomto bodě je především zásadní nepodcenit nominaci interních členů do týmu a vyčlenění dostatečného množství času, který mohou projektu věnovat. Funkční model je externí poradce (implementátor) plus interní sponzor. Ideálním sponzorem je člen top managementu firmy.

04

Analýza

Provedeme vás analýzou, zhodnotíme procesy ve vaší organizaci a společně navrhneme řešení, které plně pokryje vaše potřeby. Vždy upravíme postup a projektovou metodiku tak, aby byla pro daný projekt nejefektivnější a ve shodě s vašimi interními pravidly.

05

Realizace

Zkušení konzultanti a vývojáři vytvoří navržený systém tak, aby splňoval vaše kritéria. Projektový tým na vaší a naší straně úzce spolupracuje a realizuje navržené funkční i nefunkční požadavky, rozhraní, reporty a specifické vývoje.

06

Testování aplikací

Důležité je, aby byly v rámci testování ověřeny procesy systému a migrovaná data ještě před samotným nasazením do provozu. Právě uspěchané nasazení do ostrého provozu může způsobovat problémy.

07

Přechod na nový systém

Pro bezpečný a plynulý přechod je zásadní správné načasování nasazení. Nikdy nenasazujeme v hlavní sezóně či těsně před ní. Pro většinu firem je ideální nasazení v létě, například během celozávodní dovolené.

Neváhejte a ozvěte se nám nyní.

První konzultaci vám poskytneme ZDARMA.

Reference

Naši zákazníci

Partnerství a certifikace