Implementace
SAP S/4HANA

Ať už řešíte potřebu nového ERP systému, přechodu do prostředí cloudu, expanzi do dalších zemí nebo končící podporu SAP R/3, nabízíme pokrytí veškerých činností – od přípravy projektu a návrh optimalizace procesů přes implementaci či migraci na S/4HANA až po zavádění inovací jako robotizace a AI. 

Jsme SAP Platinum Partner a realizovali jsme všechny typy přechodu na S/4HANA. Nabízíme i unikátní know-how v oblasti bezpečnosti či volby cloudové strategie. 

Proč zvolit naše řešení?

SAP implementace ve 45 zemích světa

Pro legislativní i jazykovou lokalizaci ERP systému SAP jsou vám k dispozici naši experti ve více než 45 zemích světa.

Platíte jen za to, co používáte

Neplatíte za funkce, které nebudete využívat –pro obě edice SAP S/4HANA (tj. pro veřejný i privátní cloud) nabízíme škálovatelnost implementace na úrovni procesů.

Pro státní správu i soukromý sektor

Máme bohaté zkušenosti a jasně definované procesy, jak postupovat vzhledem k unikátním potřebám každého zákazníka, ať už veřejné správy, nebo soukromého sektoru.

Reakční doba v řádu jednotek minut

Následnou podporu nastavíme dle vašich potřeb – nabízíme možnost reakční doby v řádu minut a podpory L0–L3 dostupné 24/7, a to nejen v češtině, ale i v dalších 45 jazycích.

ERP systém SAP S/4HANA

SAP S/4HANA je nejnovější podnikový end-to-end systém vyvinutý společností SAP. Díky nové architektuře umožňuje především rychlejší zpracování dat a pokročilé analytické funkce: 

Jednotlivé skupiny konfiguračních celků SAP

Předchozí verze pracovaly s moduly SAP, v současnosti se přešlo na výrazně efektivnější a flexibilnější modely konfiguračních celků, které  odpovídají vašim firemním procesům.

Naše reference

Postup

Pro implementaci ERP SAP S/4HANA využíváme metodologii SAP Activate, která umožňuje klasický waterfall i agilní přístup řízení projektu. Metodologii upravujeme a optimalizujeme s ohledem na charakter projektu a vaše konkrétní požadavky. 

V základní variantě vás nejprve seznámíme s přednastavenými optimalizovanými postupy a formou fit-to-standard analýzy společně posoudíme jejich míru pokrytí stávajících nebo budoucích obchodních procesů a případnou nutnost a rozsah úprav.  

Nabízíme i možnost klasického přístupu – zpracujeme detailní analýzu vašich potřeb, které poté shrneme v dokumentu „Cílový koncept“. Tím se následně řídí proces implementace. 

Fáze metodologie SAP Activate: 

01

Discovery

Seznámíme vás s výhodami řešení a provedeme předběžné posouzení možností řešení projektu. Jakmile navrhované řešení odsouhlasíte, zahájíme jeho zkušební provoz.

02

Prepare

Nadefinujeme způsob řízení projektu a zahájíme jej. Přidělíme zdroje, určíme role a odpovědnosti projektového týmu a podrobně popíšeme plán řízení projektu.

03

Explore

Zjistíme vhodnost řešení založeného na nejlepších postupech a popíšeme požadavky na specifická zákaznická nastavení. To vše projektový tým zachytí a v následující fázi implementuje do ERP systému.

04

Realize

Implementujeme změny identifikované v předchozí fázi a provedeme činnosti potřebné k přechodu do produkce. To zahrnuje i kompletní integrační test a uživatelský akceptační test.

V čem jsme jedineční

Zkušenosti se státní správou i soukromým sektorem

Realizovali jsme vůbec první nasazení S/4HANA v cloudu MS Azure ve střední a východní Evropě a máme jasně definované procesy, jak postupovat vzhledem k unikátním potřebám každého zákazníka.

Prestižní ocenění i certifikace

Máme certifikaci SAP Platinum Partner a získali jsme ocenění SAP MIDDLE AND EASTERN EUROPE Award for Partner Excellence 2022 za mimořádný úspěch v digitální transformaci našich zákazníků.

Globální
expert

Garantujeme vždy dostupné kapacity díky stovkám certifikovaných expertních týmů ve více než 45 zemích světa – patříme mezi přední implementační partery SAP.

Zajištění komplexních služeb pro nasazení a provoz systému SAP

Zajistíme vám nejen SAP implementaci či migraci, ale i správu ERP systému SAP, budoucí aktualizace, poradenství a rozvoj jeho využití po celý životní cyklus.

Partnerství a certifikace