Pomůžeme vaší výrobní společnosti být rychlejší, efektivnější, flexibilnější, bezpečnější a konkurenceschopnější

Zrychlete a držte krok se zákazníky a konkurencí

Podnikání se mění, konkurence se zvyšuje a rychlost je klíčovým faktorem.

Jste schopni konkurovat svými výrobky nebo službami? Máte přehled o reálném využití vaší výrobní technologie?

Ušetřit čas a peníze můžete i automatizací administrativních procesů. Většina procesů se opakuje a stejně jako výrobu je lze zautomatizovat a robotizovat.

Využívejte svá data bezpečně

Aby firmy vyráběly efektivně, využívají velké množství dat z různých systémů – ať již přímo z výrobní technologie nebo IT systémů – a tyto systémy více a více propojují uvnitř firmy i s vnějším světem a cloudovými úložišti.
 

To ale přináší i řadu rizik – otevření a propojení systémů znamená větší riziko ztráty dat nebo kybernetického útoku. Proto je třeba vědět kdo, co a proč k mým datům přistupuje.

Naše služby

Se všemi změnami vám rádi pomůžeme. Naší doménou jsou
automatizace a robotizace administrativních procesů, podniková
bezpečnost, využití a ochrana dat, IoT nebo využití AI v průmyslu.
Pomůžeme zlepšit provoz vaší společnosti a zvýšit váš zisk.

Proč do toho jít s námi

Díky prediktivní údržbě můžete snížit náklady na údržbu o 10 % až 40 %
0 %
S námi budete mít podporu 24/7/365, která vždy reaguje na vaše požadavky
/ 7
Díky celosvětovému propojení Evidenu máme neomezené množství specialistů

S čím vám naše řešení pomůže?

Snížení spotřeby energií

Umíme sledovat a zobrazovat skutečné spotřeby energií a najít tak možné úspory. Pomocí senzorů na stroji můžete sledovat stav a využití stroje, a díky tomu můžete nabídnout zákazníkům garanci provozu, lepší využitelnost a plánovat údržbu.

Náskok před konkurencí

Buďte vždy o krok napřed. Zanalyzujeme vám současný stav, zlepšíme plánování a snížíme náklady na výrobu.

Soulad se zákonem a Snížení nákladů ve výrobě a řízení kvality

Sledováním fyzické polohy i technologických parametrů konkrétního výrobku vám pomůžeme identifikovat, které výrobní zařízení nebo technologie způsobuje nekvalitu a neshody. Zároveň umíme sledovat skutečný stav využití výrobní technologie, a tím zvýšit její reálné využití (OEE).

Maximální bezpečnost

S námi budete v bezpečí proti kybernetickým útokům. Ochráníme vaše citlivá data a informace ve vašich systémech a pomůžeme zabránit jejich neoprávněnému sdílení a případným krádežím, ať již zvenčí nebo zevnitř. Budete v souladu s kybernetickým zákonem, NIS 2 i GDPR.

Úspora času a peněz automatizací

Automatizujte administrativní procesy. Pomůžeme vám propojit různé zdroje informací a dat – ať se jedná o informační systémy nebo systémy z oblasti PLM. Zautomatizujeme HR procesy, finanční procesy, zpracování faktur a mnoho dalších a ušetříte tak čas a peníze.

Rychlejší reakce na požadavky zákazníků

Propojíme vaše informační a výrobní systémy a procesy při zpracování objednávek a tím vám umožníme rychleji reagovat na požadavky vašich zákazníků. Zvýšíme efektivitu výroby implementováním systémů pro plánování a sledování výroby, včetně využití reálných dat z výroby a dostupnosti.

Neváhejte a ozvěte se nám nyní.

První konzultaci vám poskytneme ZDARMA.

1
Nezávazná konzultace

Spojíme se s vámi a zjistíme, co přesně potřebujete. Naši experti vám na úvod poskytnou bezplatnou konzultaci a doporučí vám nejvhodnější postup.

2
Analýza a nabídka na míru

Nejdříve uděláme analýzu současného stavu, následně navrhneme řešení na míru. Při výběru zohledníme vaše požadavky. Spolupracujeme s ověřenými dodavateli z celého světa (HPE, IBM, SAP, SUSE, SIEMENS, aj.) a nabídneme vám tak nejvýhodnější a nejinovativnější řešení na trhu, které je vhodné právě pro vás.

3
Spolupráce se spolehlivým partnerem.

Podpisem smlouvy to nekončí. Jsme tu nadále pro vás, vaše systémy budeme monitorovat a navrhovat optimalizace tak, aby byly stále aktuální a zabezpečené proti kyberútokům.

 

Jsme zkušený a spolehlivý partner

+57 000

zaměstnanců celosvětově.

+1000

spokojených klientů

+5

miliard eur je průměrný roční obrat společnosti.

Případové studie

Společnosti Home Credit jsme pomohli nastavit systém, který chrání koncové zařízení i síťový provoz od úniku dat. Systém jsme přizpůsobili na míru pro každou zemi a pobočku, aby vyhovoval konkrétním...

ČSSZ je největší správní institucí, která spravuje agendu více než 8,9 milionu klientů, pro které zabezpečuje výplaty dávek na sociálním zabezpečení a nemocenském pojištění. Kromě toho zabezpečuje výběr pojistného a...

Nastartování hybridní práce Evropská energetická společnost innogy CZ, součást skupiny MVM, dodává zákazníkům plyn, elektřinu a teplo. Dále se také zaměřuje na energetické systémy, jako jsou teplárny, fotovoltaika nebo řešení...

Naši zákazníci

Partnerství a certifikace