Naše komplexní řešení pro maloobchod, dopravu a logistiku vám sníží náklady a zvýší tržby

Doprava, logistika a maloobchod

S našimi službami získáte přehled o chování svých zákazníků. Společně zefektivníme vaše podnikání a díky chytré energetice budete mít i nižší náklady na energii.

Pomůžeme vám zvýšit fyzickou i kybernetickou bezpečnost a snížit počet nehod. Naše technologie využívající AI vám poskytne kontrolu nad vaším prostředím a umožní lépe porozumět toku cestujících.

Naše IoT řešení pro přímou obsluhu prodejních míst (automatů) dokáže sledovat stav zboží, prodeje a doplňování zásob. Díky demand forcasting dokážeme analyzovat minulé chování zákazníků včetně vnějších vlivů. Můžete tak dopředu předvídat poptávku a plánovat zásoby.

Logistickým společnostem pomůžeme sledovat přesnou polohu v dopravě, ale i polohu jednotlivého zboží ve skladu, sledovat stav přepravovaných výrobků a plánovat optimální dopravní trasy.

Naše služby

Se všemi změnami vám rádi pomůžeme. Společně nastavíme
strategii tak, aby vyhovovala vašim potřebám a zároveň zlepšila
provoz vaší společnosti a zvýšila váš zisk.

Proč do toho jít s námi

expertů na maloobchod a logistiku v EU
0
let zkušeností s IT/OT integrací v energetice a komunálních službách
0
spokojených zákazníků z maloobchodu a logistiky
0 +

S čím vám naše řešení pomůže?

Maximální bezpečnost

S námi budete v bezpečí proti kybernetickým útokům. Ochráníme vaše citlivá data a informace ve vašich systémech a pomůžeme zabránit jejich neoprávněnému sdílení a případným krádežím, ať již zvenčí nebo zevnitř. Budete v souladu s kybernetickým zákonem, NIS 2 i GDPR.

Chytrá logistika

Dokážeme sledovat přesnou polohu v dopravě (kamiony, vlaky, kontejnery aj.). Naplánujeme optimální dopravní trasy a budeme sledovat stav zboží, např. teploty při přepravě. Pomůžeme vám s plánováním logistiky skladů, sledováním polohy konkrétního zboží – až na úroveň jednotlivých kusů ve skladu – plánováním stavu zásob a s návazností na další systémy pro komunikaci s dodavateli a zákazníky.

Úspora nákladů na energie

Pomůžeme vám řídit, od koho a kdy nakupovat energii za optimální cenu. Nabízíme chytré řešení s 15minutovými cenami, které vám umožní efektivně řídit firmu. S využitím pokročilého měření a algoritmů budete mít plnou kontrolu nad svou energetikou.

Efektivní plánování

S využitím AI umíme předvídat poptávku na základě minulého chování zákazníků a vnějších vlivů (např. počasí, roční doba, události v okolí). Díky analýze chování zákazníků budete vědět, kdy co nakupují, a můžete tak dopředu naplánovat zásoby. Zároveň vytvoříme plán, jak správně rozvrhnout váš obchod tak, aby zákazníci koupili více produktů.

Zvýšení fyzické bezpečnosti

Na železničních stanicích, autobusovém nádraží, letišti nebo kdekoli jinde vám usnadníme sledování a vyhodnocování dat z kamer. Naše videoanalýza využívá AI a upozorňuje operátory na poruchy a neobvyklé události (např. detekci osob na trati) a slouží i k monitorování proti vandalům a krádežím, takže budete mít kontrolu i nad bezpečností.

Obsluha více zákazníků a zvýšení zisku

Budete znát chování svých zákazníků. Jací zákazníci nakupují kdy, a díky dynamické tvorbě cen produktů, jízdného nebo letenek můžete obsloužit více zákazníků a zvýšit váš zisk.

Neváhejte a ozvěte se nám nyní.

První konzultaci vám poskytneme ZDARMA.

1
Nezávazná konzultace

Spojíme se s vámi a zjistíme, co přesně potřebujete. Naši experti vám na úvod poskytnou bezplatnou konzultaci a doporučí vám nejvhodnější postup.

2
Analýza a nabídka na míru

Nejdříve uděláme analýzu současného stavu, následně navrhneme řešení na míru. Při výběru zohledníme vaše požadavky. Spolupracujeme s ověřenými dodavateli z celého světa (HPE, IBM, SAP, SUSE, SIEMENS, aj.) a nabídneme vám tak nejvýhodnější a nejinovativnější řešení na trhu, které je vhodné právě pro vás.

3
Spolupráce se spolehlivým partnerem.

Podpisem smlouvy to nekončí. Jsme tu nadále pro vás, vaše systémy budeme monitorovat a navrhovat optimalizace tak, aby byly stále aktuální a zabezpečené proti kyberútokům.

 

Jsme zkušený a spolehlivý partner

+57 000

zaměstnanců celosvětově.

+1000

spokojených klientů

+5

miliard eur je průměrný roční obrat společnosti.

Případové studie

Společnosti Home Credit jsme pomohli nastavit systém, který chrání koncové zařízení i síťový provoz od úniku dat. Systém jsme přizpůsobili na míru pro každou zemi a pobočku, aby vyhovoval konkrétním...

ČSSZ je největší správní institucí, která spravuje agendu více než 8,9 milionu klientů, pro které zabezpečuje výplaty dávek na sociálním zabezpečení a nemocenském pojištění. Kromě toho zabezpečuje výběr pojistného a...

Nastartování hybridní práce Evropská energetická společnost innogy CZ, součást skupiny MVM, dodává zákazníkům plyn, elektřinu a teplo. Dále se také zaměřuje na energetické systémy, jako jsou teplárny, fotovoltaika nebo řešení...

Naši zákazníci

Partnerství a certifikace