Snížíme vám náklady a zlepšíme poskytování služeb automatizováním procesů a digitalizací

Finanční a pojišťovací služby

Banky, pojišťovny, finanční instituce, leasingové společnosti aj. pracují s velkým množstvím dat.
 
Tato data se musí velmi rychle vyhodnocovat, být v naprostém bezpečí a zároveň je třeba klientům poskytovat příjemné uživatelské rozhraní a perfektní zákaznický servis. V Evidenu vám pomůžeme dosáhnout těchto cílů.

Držte krok se zákazníky a konkurencí

  • Jste schopni konkurovat svými službami?
  • Víte, kdo a jak nakládá s vašimi daty?
  • Máte rychlé a přehledné internetové bankovnictví?

 

Se všemi změnami vám rádi pomůžeme. Naší doménou je digitalizace a vývoj systémů a zabezpečení vaší organizace proti úniku dat zvenčí i zevnitř.

Naše služby

Pomůžeme vám v oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudových
služeb, SAPu i s vývojem řešení podle vašich potřeb.

Proč do toho jít s námi

Máme více než 180 spokojených zákazníků z oblasti finančnictví a pojišťovnictví
0
Zvýšíme produktivitu až o 20 % díky použití pokročilých analýz
0 %
Zvýšíme vaše tržby až o 20 % v porovnání s konkurencí
0 %

S čím vám naše řešení pomůže?

Přihlížíme k vašim byznysovým potřebám

Navrhneme vám pružné a přehledné digitální bankovnictví, které vašim klientům zjednoduší přístup k vašim službám a k jejich financím.

Náskok před konkurencí

S vývojem systémů na míru, AI a datovou analýzou můžete dosáhnout efektivnějšího provozu a inovativních řešení, která vám dávají výhodu na trhu.

Soulad se zákonem a GDPR

Otestujeme vaši organizaci, zda je v souladu s kybernetickým zákonem a GDPR. Budete znát své nedostatky v infrastruktuře, aplikacích, technologiích a procesech a otestujeme i vaše zaměstnance. Vše za plného chodu společnosti.

Zvýšení produktivity a tržeb

Automatizováním procesů zvýšíme produktivitu vašich zaměstnanců. Budou mít k dispozici systémy a data, která potřebují. Zároveň budete mít přehled o potřebách zákazníků a budete tak moci reagovat rychleji.

Budování lepších vztahů se zákazníky

Díky našim řešením budete mít hlubší povědomí o potřebách a preferencích svých klientů. Chatboti navíc garantují rychlou a snadnou komunikaci s klienty.

Bezpečné zacházení s daty

Společně nastavíme procesy v informační i kybernetické bezpečnosti. Vaše i klientská data budou v bezpečí. Vaše systémy budeme neustále monitorovat a budete tak vědět o chystaných i provedených kyberútocích do 5 minut.

Neváhejte a ozvěte se nám nyní.

První konzultaci vám poskytneme ZDARMA.

1
Nezávazná konzultace

Spojíme se s vámi a zjistíme, co přesně potřebujete. Naši experti vám na úvod poskytnou bezplatnou konzultaci a doporučí vám nejvhodnější postup.

2
Analýza a nabídka na míru

Nejdříve uděláme analýzu současného stavu, následně navrhneme řešení na míru. Při výběru zohledníme vaše požadavky. Spolupracujeme s ověřenými dodavateli z celého světa (HPE, IBM, SAP, SUSE, SIEMENS, aj.) a nabídneme vám tak nejvýhodnější a nejinovativnější řešení na trhu, které je vhodné právě pro vás.

3
Spolupráce se spolehlivým partnerem.

Podpisem smlouvy to nekončí. Jsme tu nadále pro vás, vaše systémy budeme monitorovat a navrhovat optimalizace tak, aby byly stále aktuální a zabezpečené proti kyberútokům.

 

Jsme zkušený a spolehlivý partner

+57 000

zaměstnanců celosvětově.

+1000

spokojených klientů

+5

miliard eur je průměrný roční obrat společnosti.

Případové studie

Společnosti Home Credit jsme pomohli nastavit systém, který chrání koncové zařízení i síťový provoz od úniku dat. Systém jsme přizpůsobili na míru pro každou zemi a pobočku, aby vyhovoval konkrétním...

ČSSZ je největší správní institucí, která spravuje agendu více než 8,9 milionu klientů, pro které zabezpečuje výplaty dávek na sociálním zabezpečení a nemocenském pojištění. Kromě toho zabezpečuje výběr pojistného a...

Nastartování hybridní práce Evropská energetická společnost innogy CZ, součást skupiny MVM, dodává zákazníkům plyn, elektřinu a teplo. Dále se také zaměřuje na energetické systémy, jako jsou teplárny, fotovoltaika nebo řešení...

Naši zákazníci

Partnerství a certifikace