Pomůžeme vám s digitalizací, analýzou dat při testování léků i s ochranou nemocničních přístrojů a dat o pacientech.

Digitální zdravotnictví

Nemocnicím, poliklinikám, farmaceutickým firmám, zdravotním pojišťovnám i menším ordinacím poskytujeme nejmodernější technologická řešení pro transformaci zdravotnictví.

Pomůžeme vám se zpracováním dat při testování nových léků. Dodáváme supervýkonné počítače, které posouvají možnosti výzkumu díky rychlosti zpracování. Naše digitalizace systémů a procesů nejen zefektivní vaši práci, ale také vám otevře cestu k inovacím.

Ochrana zdravotnických zařízení

Naším cílem je chránit zdravotnická zařízení před kyberútoky, abychom zmírnili rizika napadení zdravotnické techniky připojené k nemocniční síti.

Zabezpečíme vaše data před zneužitím a krádeží a ochráníme infrastrukturu před paralýzou, aby nedošlo k ohrožení zdraví a životů pacientů a finančním ztrátám.

Řešení je možné financovat i z dotací, které mohou pokrýt až 100 % nákladů.

Kontaktujte nás pro více informací.

Naše služby

Společně s vámi připravíme strategii pro kybernetickou ochranu vašich přístrojů, digitalizaci systémů a databází. Nejdříve posoudíme současný stav, pomůžeme vám zpracovat projekt a řídit implementaci projektu digitalizace ve vaší organizaci.

Proč do toho jít s námi

V oblasti zdravotnictví působíme více než 30 let.
0 +
Jen v Evropě spolupracujeme s více než 1000 nemocnicemi.
0 +
Farmaceutickým firmám jsme digitalizací snížili náklady na výrobu až o 20 %.
0 %

S čím vám naše řešení pomůže?

Přehled využití techniky

Zajistíme kompletní přehled lékařských a dalších připojených zařízeních a jejich vytíženost.

Monitorování systémů 24/7

Vaši zdravotní techniku budeme nepřetržitě monitorovat. O kyberútoku se dozvíte do 5 minut. Díky monitoringu budete moci reagovat v reálném čase, izolovat problém a přijmout opatření, které vám navrhneme na míru.

Zjednodušení komunikace

Pomůžeme vám propojit a zjednodušit komunikaci s ostatními zdravotními pojišťovnami při přechodu pojištenců, s poskytovateli zdravotních služeb pro správu a aktualizace úhradových dodatků, předávání poskytnutých výkonů (faktur), informací o vzdělávání lékařů, zdravotní technice apod., s orgány státu např. pro elektronické poukazy na pomůcky, elektronické recepty, s registry ČR nebo s centrem pro mezinárodní úhrady.

Řešení pro interní procesy

Pomůžeme vám s archivací dokumentů, správou příchozích i odchozích dokumentů – jednotnou evidencí, klasifikací dokumentů, automatickou tvorbou dokumentů, elektronickým podpisem a časovým razítkem. Jak pro datovou schránku, tiskovou linku, komunikaci s Českou poštou, tak pro e-mail nebo sms. Pomůžeme vám se zjednodušením pracovních postupů a integrací s účetním systémem.

Odhalení zranitelných míst

Zmapujeme zranitelná místa ve vaší infrastruktuře a možnosti jejich zneužití. Navrhneme opatření a konkrétní kroky proti kyberútokům.

Soulad s kybernetickým zákonem a GDPR

S námi budete v bezpečí proti kybernetickým útokům. Ochráníme vaše citlivá data a informace ve vašich systémech a pomůžeme zabránit jejich neoprávněnému užití a případným krádežím, ať zvenčí nebo zevnitř. Budete splňovat požadavky zákona o kybernetické bezpečnosti, NIS 2 i GDPR.

Digitalizace systémů a procesů

Pomůžeme vám s bezpečnou migrací do cloudu nebo na lokální řešení, komplexně zajistíme veškeré služby a aplikace. Zkonsolidujeme pacientská data tak, aby měli lékaři dokonalý a okamžitý přehled o jejich zdravotním stavu. Pro pojišťovny vyvineme a budeme spravovat portál pro pojištěnce, pro oboustranné předávání dokumentů, přehled o poskytnuté zdravotní péči, proplacení benefitů a mnoho dalšího.

Analyzování dat pro testování léků

Nabízíme ucelený soubor systémů a služeb pro klinické zkoušky léků. Umožníme záznam, řízení a analýzu dat z různých zařízení, včetně těch, která pacienti nosí na sobě či při sobě.

Neváhejte a ozvěte se nám.

První konzultaci vám poskytneme ZDARMA.

1
Nezávazná konzultace

Spojíme se s vámi a zjistíme, co přesně potřebujete. Naši experti vám na úvod poskytnou bezplatnou konzultaci a doporučí vám nejvhodnější postup.

2
Analýza a nabídka na míru

Nejdříve uděláme analýzu současného stavu, následně navrhneme řešení na míru. Při výběru zohledníme vaše požadavky. Spolupracujeme s ověřenými dodavateli z celého světa (HPE, IBM, SAP, SUSE, SIEMENS, aj.) a nabídneme vám tak nejvýhodnější a nejinovativnější řešení na trhu, které je vhodné právě pro vás.

3
Spolupráce se spolehlivým partnerem.

Podpisem smlouvy to nekončí. Jsme tu nadále pro vás, vaše systémy budeme monitorovat a navrhovat optimalizace tak, aby byly stále aktuální a zabezpečené proti kyberútokům.

 

Jsme zkušený a spolehlivý partner

+57 000

zaměstnanců celosvětově.

+1000

spokojených klientů

+5

miliard eur je průměrný roční obrat společnosti.

Případové studie

Společnosti Home Credit jsme pomohli nastavit systém, který chrání koncové zařízení i síťový provoz od úniku dat. Systém jsme přizpůsobili na míru pro každou zemi a pobočku, aby vyhovoval konkrétním...

ČSSZ je největší správní institucí, která spravuje agendu více než 8,9 milionu klientů, pro které zabezpečuje výplaty dávek na sociálním zabezpečení a nemocenském pojištění. Kromě toho zabezpečuje výběr pojistného a...

Nastartování hybridní práce Evropská energetická společnost innogy CZ, součást skupiny MVM, dodává zákazníkům plyn, elektřinu a teplo. Dále se také zaměřuje na energetické systémy, jako jsou teplárny, fotovoltaika nebo řešení...

Naši zákazníci

Partnerství a certifikace