SIEM – IT bezpečnost

Bezpečnostní systém SIEM pro detekci kybernetických útoků a bezpečnostních událostí na základě definovaných pravidel a scénářů spolehlivě určí závažnost incidentů a informuje security týmy o potřebě okamžitého řešení. 

 

Postaráme se o bezchybnou implementaci a následný provoz SIEM řešení IBM Security Qradar s garantovanou podporou výrobce a jistotou dlouhodobě udržitelného systému. S IBM Security Qradar máme přes 12 let zkušeností a garantujeme precizní nastavení pravidel a scénářů pro optimální chod systému. 

Proč zvolit naše řešení?

Pravidelná informovanost

Připravenost na nové a vznikající bezpečnostní hrozby a rizika – získáte pravidelné měsíční reporty o nových funkcích, upgradech a plánu rozvoje produktu.

Špičkové řešení

Po 12 letech vývoje SIEM IBM Security Qradar patří ve své kategorii mezi nejlepší řešení dostupná na trhu – disponuje znalostní bází stovek certifikovaných bezpečnostních expertů a širokou konektivitou.

12+ let zkušeností

IBM Security Qradar implementujeme přes 12 let a máme unikátní know-how implementace i provozu systému.

Zabezpečení 24/7/365 

Jsme tu pro vás nepřetržitě 24 hodin, 7 dnů v týdnu. Na základě SLA dokážeme na incident reagovat i do 15 minut. 

Co je SIEM a jak vám pomůže

SIEM je vrcholovým systémem mezi bezpečnostními softwary – zahrnuje celou řadu bezpečnostních služeb, aplikací a zdrojů, jako je DLP, monitorování sítě, PAM, IDM, EDR a mnoho dalších funkcionalit. 

 

SIEM poskytuje schopnost detekce bezpečnostních událostí a jejich vzájemnou korelaci. Na základě definovaných pravidel či scénářů umožňuje informovaně rozhodnout, zda probíhá hackerský útok nebo jiný incident, který je třeba neodkladně řešit.   

 

SIEM umožňuje detekované incidenty vyšetřovat a zajišťovat tzv. forenzní důkazy potřebné pro budoucí zlepšování fungování bezpečnostních opatření. 

 

Bezpečnostní systém IBM Security Qradar představuje robustní a spolehlivou platformu s možností napojování dalších systémů a aplikací pro komplexní a konsolidovaný bezpečnostní monitoring vaší organizace. 

V čem je naše řešení unikátní?

Každá společnost používá nějaký bezpečnostní nástroj, typicky soubor nástrojů – antivirus, monitoring sítě, EDR, DLP atd. Námi implementované řešení IBM Security Qradar dokáže výstupy z těchto nástrojů zkonsolidovat do jediné monitorovací platformy a v praxi zachytí až desítky incidentů denně formou přehledného a jednotného způsobu hlášení bezpečnostních hrozeb a rizik 

 

Systém poskytuje unikátní kombinaci monitorování statických i dynamických dat a korelaci zdánlivě nesouvisejících bezpečnostních událostí, které by samostatně nevzbudily větší podezření, nicméně v souvislosti mohou indikovat probíhající kybernetický útok, kompromitaci uživatelského účtu apod.  

 

S implementací i provozem IBM Security Qradar máme přes 12 let zkušeností a garantujeme precizní nastavení pravidel a scénářů pro optimální chod systému. 

Naše reference

Postup

01

Nezávazná konzultace

Po prvotním kontaktu se s vámi spojí naši experti, kteří zjistí vaše konkrétní potřeby a nabídnou vám úvodní bezplatnou konzultaci. Během této fáze vám doporučíme, jak dále postupovat.

02

Mapování a analýzau

Zanalyzujeme současný stav vašich o monitorovacích nástrojů a připravíme návrh konsolidace.

03

Realizace

Nasazení IBM Security Qradar provedeme do 3–6 měsíců nad stávajícími nástroji, které nijak neovlivní.

04

Pravidelný monitoring

Po zprovoznění SIEM řešení zaneseme odsouhlasené dílčí úpravy jako zvýšení úrovně logování nebo doplnění některých detekčních pravidel.

Proč Eviden?

Lídři v digitální transformaci

Máme dlouholeté zkušenosti a bezpečnostní monitoring řešíme již více než 12 let. Jsme držiteli certifikací ISO 27001, ISO 9001 a ISO 20000.

Vše pro bezpečnost pod jednou střechou

Komplexní zabezpečení řešení od infrastruktury, cybersecurity, implementace až po podporu.

Globální
expert

S více než 57 000 zaměstnanci celosvětově, přítomností ve více než 45 zemích a 16 vlastními SOC centry jsme předním poskytovatelem řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Nonstop podpora v českém jazyce

Naše lokalizovaná podpora v českém jazyce zajišťuje, že budete mít vždy k dispozici odborníka, který rozumí vašim potřebám a může vám pomoci v jazyce, kterému rozumíte.

Partnerství a certifikace