Bezpečnostní monitoring s IBM Security QRADAR a IBM Security Guardium

Poskytujeme specializovaný monitoring pro ochranu vaší infrastruktury a aplikací před kybernetickými hrozbami, což vám šetří čas i náklady. Náš tým ho implementuje od roku 2013 a máme za sebou rozsáhlé a komplexní projekty pro sektor automotive (Škoda auto), bankovní sektor (Kooperativa, HomeCredit) i veřejnou správu (ČSSZ, MŠMT). Jsme hrdým IBM platinum partnerem.

Proč zvolit naše řešení?

Detekce do 5 minut

Na útok vás rychle upozorníme a společně nastavíme nápravná opatření. Navíc vám poskytneme podrobné reporty o detekovaném incidentu, což vám umožní lépe pochopit a reagovat na bezpečnostní hrozby.

Zabezpečení
24/7/365

Provozujeme nepřetržitou službu bezpečnostního monitoringu událostí (SIEM) a službu dohledového bezpečnostního centra (SOC).

Predikce
a aktualizace

Útoky dokážeme predikovat ještě předtím, než se vůbec začnou dít, což šetří čas i náklady nutné na jejich řešení. Navíc pravidelně aktualizujeme vaše bezpečnostní systémy, aby byly vždy o krok napřed před hrozbami.

Expertní tým
v 45+ zemích světa

Máme certifikovaný tým po celém světě. V České republice využíváme dohledový bezpečnostní software IBM Security QRadar a SPLUNK.

IBM QRADAR

IBM Security QRadar představuje špičku v oblasti nástrojů SIEM (Security Incident Event Management). Tento výkonný nástroj je navržený tak, aby poskytoval komplexní sledování, detekci a reakci na bezpečnostní incidenty. QRadar implementujeme od roku 2013 v různých odvětvích, ať už jde o automobilový průmysl či bankovní nebo veřejný sektor.

IBM Guardium

IBM Security Guardium je přední enterprise řešení určené k ochraně citlivých dat. Ať už v tradičním on-premise nebo cloudovém prostředí, Guardium nabízí spolehlivou ochranu. V Evidenu máme bohaté zkušenosti s nasazením tohoto nástroje pro komerční sektor i veřejnou správu. Je ideální pro organizace, které spravují rozsáhlá množství citlivých dat a chtějí je nejen monitorovat, ale především efektivně chránit.

Naše reference

Postup

01

Nezávazná konzultace

Po prvotním kontaktu se s vámi spojí naši experti, kteří zjistí vaše konkrétní potřeby a nabídnou vám úvodní bezplatnou konzultaci. Během této fáze vám doporučíme, jak dále postupovat.

02

Analýza a nabídka na míru

Zanalyzujeme současný stav vašich systémů a na základě toho připravíme individuální návrh řešení. Bereme v úvahu všechny vaše požadavky a snažíme se vám nabídnout optimální řešení.

03

Realizace

Po schválení návrhu začneme s implementací vybraného řešení. Během ní s vámi bude náš tým v pravidelném kontaktu.

04

Pravidelný monitoring

Po úspěšné realizaci projektu naše spolupráce nekončí. Vaše systémy budeme pravidelně monitorovat, analyzovat bezpečnostní hrozby a navrhovat optimalizace. Cílem je zajistit, aby vaše systémy byly stále aktuální, v souladu s nejnovějšími technologiemi a chráněné proti kybernetickým útokům.

V čem sme jedineční

Lídři v digitální transformaci

Máme dlouholeté zkušenosti a bezpečnostní monitoring řešíme již více než 12 let. Jsme držiteli certifikací ISO 27001, ISO 9001, ISO 20000, což potvrzuje naši odbornost.

Vše pro bezpečnost pod jednou střechou

Komplexní zabezpečení řešení od infrastruktury, kyberbezpečnosti, implementace až po podporu.

Globální
expert

S více než 57 000 specialisty celosvětově, přítomností ve více než 45 zemích a 16 vlastními SOC centry jsme předním poskytovatelem řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Nonstop podpora v českém jazyce

Máme dlouholeté zkušenosti a bezpečnostní monitoring řešíme již více než 12 let. Jsme držiteli certifikací ISO Naše lokalizovaná podpora v českém jazyce zajišťuje, že budete mít vždy k dispozici odborníka, který rozumí vašim potřebám a může vám pomoci v jazyce, kterému rozumíte., ISO 9001, ISO 20000, což potvrzuje naši odbornost.

Partnerství a certifikace