IoT poskytovatele telekomunikací chrání systémy Eviden

Výzva klienta

Klient patří mezi největší Evropské poskytovatele telekomunikačních služeb a v takto robustním systému IoT objevil potřebu vylepšit několik prvků, jako je zabezpečení komunikace, podpora růstu či zajištění výkonnosti systému pro miliony zařízení. Klient potřeboval implementovat komplexní bezpečnostní rámec pro všechny dodavatele IoT a také pro veškeré technické a funkční části síťové infrastruktury.

Řešení

Klient získal komplexní centrum správy zabezpečení Eviden, které vytváří, dodává a dohlíží na bezpečnostní funkce pro IoT. V rámci spolupráce byl řízen a implementován projekt, který přizpůsobil a integroval bezpečnostní produkty a zajistil údržbu dlouhodobých bezpečnostních požadavků. Nad rámec těchto řešení vzniklo také několik specifických a na míru postavených služeb.

Výsledek

Díky spolupráci vznikla síť společnosti s kvalitním zabezpečením napříč všemi segmenty, díky čemuž může klient zákazníkům nabídnout důvěryhodnost a bezpečnost přenosu informací. Vysoká míra škálovatelnosti umožňuje zachování vysokých standardů.