Služby Eviden pro chemický průmysl

Výzva klienta

Zákazník je jednou z největších německých společností v chemickém průmyslu s celosvětovou působností a 16 000 zaměstnanci ve více než 30 závodech. Chemická výroba klienta je zaměřená na high-tech polymery. Klient se na společnost Eviden obrátil s potřebou zvýšení kybernetické bezpečnosti a zajištění flexibilního modelu dodávky umožňující implementaci inovativních technologií.

Řešení Eviden

Společnost Eviden pro klienta navrhla řešení ve 2 samostatných oblastech.

  1. Společnost Eviden poskytuje pro klienta bezpečnostní provoz tak, aby bylo zajištěno vylepšení kybernetické bezpečnosti, a to včetně zabezpečení datových center, implementace firewall infrastruktury, SIEM, DLP, auditů, obecného poradenství, integrace a dohledu nad řízením IT rizik a nad dalšími bezpečnostními riziky.
  2. Společnost Eviden umožňuje implementaci digitálních inovací, jako je například aplikace Casting-App.

Výhody spolupráce

Společnost Eviden nabízí rozsáhlé know-how v oblasti bezpečnosti. Díky tomu je Eviden schopen úspěšně řešit bezpečnostní otázky na globální úrovni stejně jako lokálně. Společnost Eviden klientovi dále poskytuje odborné znalosti v oblasti digitálních inovací a realizuje projekty s plněním normy ISO2700.